Київ готується до підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

Київ готується до підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

КМДА пояснює таке рішення зростанням тарифів на енергоносії

Київ готується до підвищення вартості проїзду у громадському транспорті
Фото: kyivcity.gov.ua

Київ готується до підвищення тарифів на проїзд у комунальному громадському транспорті. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Микола Поворозник.

«Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на існуючому рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу», – пояснив Поворозник.

Він додав, що КМДА зараз очікує на пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформують вартість проїзду та подадуть пропозицію на обговорення громадськості

За словами Поворозника, Київ «якомога довше відтерміновував момент підвищення вартості проїзду». Проте після того, як місто погодилося компенсувати різницю у тарифі на тепло для населення коштом місцевого бюджету, фінансувати «і так дотаційний громадський транспорт» стало неможливо.

Всі наявні пільги на проїзд для киян збережуться.

Нагадаємо: Київміськрада збільшила розмір статутного капіталу «Київтеплоенерго» на два млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті