В Ізраїлі слідом за Британією виявили новий штам COVID-19

В Ізраїлі слідом за Британією виявили новий штам COVID-19

Така мутація може бути до 15% заразнішою за варіант «дельта»

В Ізраїлі слідом за Британією виявили новий штам COVID-19
фото DR

В Ізраїлі виявили новий штам коронавірусу AY.4.2. Мутацію діагностували у 11-річного хлопчика, який прилетів в країну з-за кордону, повідомило місцеве Міністерство охорони здоровʼя, на яке посилається Financial Times.

Зараз він знаходиться на ізоляції і після приїзду ні з ким не контактував, зазначили у відомстві. За даними телеканалу i24, дитина повернулася в Ізраїль з Молдови.

Напередодні стало відомо, що штам AY.4.2 почав поширюватися в Великобританії. Зараз на новий варіант припадає майже 10% всіх випадків зараження в країні, повідомила Financial Times з посиланням на вчених.

Мутація може бути на 10-15% заразнішою за штам коронавірусу «дельта», який є одним з домінуючих в світі, заявили виданню експерт Інституту Сенгера в Кембриджі Джеффрі Барретт і директор Інституту генетики в Університетському коледжі Лондона Франсуа Балу.

При цьому, за даними ВООЗ, сам штам «дельта» вдвічі перевищує показники заразності поруч із початковим варіантом коронавірусу, який був виявлений наприкінці 2019 року в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті