Справа Подільського мосту: прокуратура передала АРМА понад 8 млн грн

Справа Подільського мосту: прокуратура передала АРМА понад 8 млн грн

Кошти вилучені у бенефіціара компанії-генпідрядника

Справа Подільського мосту: прокуратура передала АРМА понад 8 млн грн
Фото: facebook.com/khmelnitskyy.aleksey

Подільська окружна прокуратура Києва на підставі ухвали суду передала в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) понад 8 млн грн, вилучених у бенефіціара компанії-генпідрядника Подільського мостового переходу через Дніпро. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Зазначається, що 21 жовтня на виконання ухвали суду було заарештовано понад 8 млн грн, кошти розміщені на депозитному рахунку АРМА у державному банку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомлялося, Подільська окружна прокуратура Києва 16 серпня повідомила про підозру першому заступнику керівника КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та керівнику генпідрядної організації.

ДФС проводила обшуки у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва». КП підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків.

АМКУ відкрив нову справу за ознаками тендерної змови на будівництві Подільського мосту. На загальну суму близько 100 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло