Прокуратура проводить 16 обшуків по Україні у справі київського БТІ

Прокуратура проводить 16 обшуків по Україні у справі київського БТІ

Обшуки проходять за фактом розтрати 12 млн грн

Прокуратура проводить 16 обшуків по Україні у справі київського БТІ
Фото: kyiv.gp.gov.ua

Прокуратура проводить 16 обшуків на території Києва, Чернігова, а також Київської області у приміщеннях комунального підприємства Київської міськради «Київське міське бюро технічної інвентаризації» (БТІ) та низки інших підприємств. Обшуки проводять за фактом розтрати бюджетних коштів на суму близько 12 млн грн. Про це повідомляється на сайті Київської міської прокуратури.

Згідно з повідомленням, у період 2018-2021 років посадовці БТІ вчинили розтрату та привласнення бюджетних коштів, призначених для закупівлі послуг з обробки даних, шляхом їх незаконного перерахування на рахунки ризикових суб’єктів господарювання. Це сталося за попередньою змовою зі службовими особами ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» та низки інших підприємств.

За результатами проведеного аналітичного дослідження, виявили численні порушення у фінансовій та господарській діяльності КП.

Нагадаємо: столична прокуратура і Служба безпеки України провели обшуки в службових приміщеннях КП «Київтеплоенерго».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло