Три американських компанії запустять у космос приватну космічну станцію

Три американських компанії запустять у космос приватну космічну станцію

Станція зможе приймати космічних туристів

Три американських компанії запустять у космос приватну космічну станцію
фото Starlab

Три компанії з США мають намір запустити в космос приватну космічну станцію вже до 2027 року. Станцію Starlabдомовилися побудувати Nanoracks, Voyager Space і Lockheed Martin, пише vc.ru.

Станція буде складатися з рухової системи потужністю 60 кВт, великої роботизованої «руки» для роботи з вантажами, сучасної лабораторії для досліджень.

Обсяг житлового модуля – 340 кубічних метрів, він розрахований на екіпаж з чотирьох чоловік. Для порівняння, обсяг житлового модуля Міжнародної космічної станції, де знаходяться 11 членів екіпажу, становить 916 кубічних метрів.

 Станція зможе приймати туристів, проводити дослідження і брати участь в комерційних проектах. Альянс хоче обслуговувати клієнтів, у яких є попит на космічні послуги – наприклад, дослідження різних матеріалів, вирощування рослин і обслуговування астронавтів.

Nanoracks буде займатися розробкою Starlab, Voyager Space керуватиме стратегією і фінансами, а Lockheed Martin побудує житловий модуль та інші космічні апарати.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року компанія Axiom Space підписала контракти з першими космічними туристами, які відправляться на МКС на борту корабля Crew Dragon від SpaceX Ілона Маска.

Також повідомлялося, що Ілон Маск забронював квиток на політ у космос на кораблі Річарда Бренсона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло