Уряд схвалив поставку «Нафтогазом» газу медустановам на умовах бюджетних організацій

Уряд схвалив поставку «Нафтогазом» газу медустановам на умовах бюджетних організацій

Кабмін, зокрема, дозволив не вимагати від медзакладів оплати штрафних санкцій за небаланси

Уряд схвалив поставку 	«Нафтогазом» газу медустановам на умовах бюджетних організацій
Фото: pexels.com

Кабінет міністрів погодив рішення правління НАК «Нафтогаз України» дозволити ГК «Нафтогаз Трейдинг» постачати природний газ закладам охорони здоров'я державної та комунальної власності на таких же умовах, як і для бюджетних організацій. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну, опублікованому на Урядовому порталі.

До медзакладів держвласності віднесли казенні підприємства, держзаклади тощо, а до медзакладів комунальної власності – комунальні некомерційні підприємства, комунальні заклади, спільні комунальні заклади та інше.

За інформацією агентства «Інтерфакс-Україна», зокрема, Кабмін дозволив «Нафтогазу» не вимагати від державних та комунальних медзакладів відшкодування збитків за ухилення від замовлених обсягів споживання газу, а також оплати штрафних санкцій за небаланси.

«Нафтогаз» постачає газ бюджетним установам та організаціям за ціною 16,8 грн за куб. м (з ПДВ та транспортуванням) на період до грудня 2022 року включно.

Нагадаємо: місцева влада, «Нафтогаз» та уряд підписали Меморандум, за яким тарифи на тепло не зростатимуть протягом опалювального сезону.

Після підписання документу «Нафтогаз» запропонував бюджетним і релігійним організаціям середньострокові контракти на поставку газу з фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за куб. м (з урахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті