«Укрексімбанк» у вересні отримав рекордний прибуток з 1992 року

«Укрексімбанк» у вересні отримав рекордний прибуток з 1992 року

Банк змінив мільярдні збитки на майже два млрд чистого прибутку

«Укрексімбанк» у вересні отримав рекордний прибуток з 1992 року
Фото: 2gis.ua

Місячний прибуток державного «Укрексімбанку» перевищив 533 млн грн у вересні, що стало рекордним значенням за весь період його діяльності з 1992 року. Про це повідомляє пресслужба банку. 

Загальноприйнятий для банків показник ефективності діяльності – співвідношення операційних витрат до доходів (cost to income ratio) – за підсумками вересня склав 27%, а з початку року 40%. Це означає, що операційні витрати банку (утримання персоналу, адміністративні витрати тощо) на одну зароблену гривню становлять 27 і 40 копійок відповідно.

«Крім зростання динаміки ефективності, у вересні також істотно покращилось співвідношення чистого процентного та непроцентного доходу в структурі чистого операційного доходу банку», – повідомив в.о. голови правління «Укрексімбанку» Сергій Єрмаков.

За даними Національного банку, за січень-серпень держбанк отримав 1,648 млрд грн прибутку. Таким чином, чистий прибуток «Укрексімбанку» за три квартали становить 2,18 млрд грн. Тоді як за аналогічний період минулого року банк отримав 2,25 млрд грн збитків.

Нагадаємо: «Укрексімбанк» виставляє на онлайн-аукціон проблемні кредити на понад 24 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло