Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками

Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками

Популярністю користуються системи підвищення енергоефективності будівель, сонячні батареї та вітряні установки

Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками
фото Shutterstock

Технологічні стартапи, які мають на меті боротьбу проти зміни клімату, залучили від венчурних інвесторів $32 млрд з початку року. Про це повідомляє телеканал CNBCз посиланням на спільний звіт дослідних компаній Dealroom та London & Partners, пише Коммерсант.

Це перевищує обсяг коштів, залучених такими стартапами за весь минулий рік, і майже вп'ятеро більше коштів, зібраних у 2016 році ($6,6 млрд), коли інвестори почали звертати особливу увагу на подібні стартапи.

Серед технологій, які розробляють такі компанії, високою популярністю користуються системи очищення відпрацьованих газів, підвищення енергоефективності будівель, сонячні батареї та вітряні установки, системи накопичення та зберігання енергії, електричний транспорт, програмне забезпечення для підрахунку обсягу викидів від діяльності компаній тощо.

З 2016 по 2021 рік найбільше коштів залучали кліматичні стартапи в США, за ними йдуть компанії з Китаю, Швеції та Великобританії. Тільки в Європі інвестиції венчурних фондів у кліматичні стартапи з 2016 року зросли з $1,1 млрд до $8 млрд цього року.

Нагадаємо, Норвегія побудуєперші в світі судна, які перевозитимуть виловлений з атмосфери CO2.

Крім того, стало відомо, що британський уряд вступить в «екологічне партнерство» з Біллом Гейтсом сумою на $522 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло