Територію колишнього заводу «Більшовик» перебудують – Хмельницький

Територію колишнього заводу «Більшовик» перебудують – Хмельницький

Бізнесмен анонсував появу на місці заводу інноваційної інфраструктури з мільярдними інвестиціями

Територію колишнього заводу «Більшовик» перебудують – Хмельницький
Василь Хмельницький
Фото: УНІАН

Бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що він є співінвестором купівлі АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, колишній завод «Більшовик»). Разом із Хмельницьким співвласником активів заводу став власник компанії «А-Девелопмент» Олексій Баранов. Про це повідомляє пресслужба холдингу UFuture, пише «Економічна правда».

«Консорціум інвесторів, серед яких власник «А-Девелопмент» Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова, сьогодні придбав Перший київський машинобудівний завод (колишній «Більшовик») на аукціоні Фонду держмайна», – йдеться у повідомленні.

Територію заводу перебудують: на його місці з'явиться інноваційна інфраструктура з мільярдними інвестиціями.

«Як акціонер UDP я вітаю партнерів із перемогою на відкритому аукціоні… У Києві з'явиться інноваційна та комфортна для городян інфраструктура у центрі міста, ефективний власник та мільярдні інвестиції, нові робочі місця та перспектива розвитку», – заявив Хмельницький.

Він додав, що прихід приватних інвесторів на «занедбані підприємства», «може вивести економіку на новий рівень».

Нагадаємо: колишній завод «Більшовик» 27 жовтня приватизували за понад 1,4 млрд грн. Переможцем торгів стало ТОВ «Дженерал Коммерс». За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Київ викупить цех заводу «Більшовик» у переможця приватизації. Міськрада має знести цех й спорудити розв'язку Шулявського шляхопроводу.

Раніше Mind розповідав, яким може бути майбутнє «Більшовика».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті