Токен за мотивами «Гри в кальмара» знецінився до нуля після зростання на 7500%

Токен за мотивами «Гри в кальмара» знецінився до нуля після зростання на 7500%

Інвестори, що вклали в неї кошти, поскаржилися, що не можуть вивести гроші

Токен за мотивами «Гри в кальмара» знецінився до нуля після зростання на 7500%
фото DR

Криптовалюта Squid, випущена за мотивами серіалу Netflix «Гра в кальмара» (Squid Game), у понеділок за кілька годин подорожчала на 7500%, після чого впала майже до нуля.

За даними CoinMarketCap, токен, який 31 жовтня на піку торгувався по $37,6, на максимумі у понеділок досягав ціни $2856. Після цього за кілька хвилин його вартість впала до $0,0008, пише The Bell.

За мотивами «Ігри в кальмари» випустили криптовалюту з капіталізацією в $174 млн.

Подібне відбувається, коли розробники криптовалюти різко переводили в готівку свої токени, щоб заробити на довірливих інвесторах, пояснює Gizmodo. Явна ознака того, що Squid був «очевидною аферою» із самого початку, – той факт, що монети можна було купити, але неможливо продати, зазначає видання. Про скарги інвесторів, які не могли продати токен на децентралізованій біржі Pancakeswap, попереджав і CoinMarketCap.

CryptoPotato також повідомляв, що деякі криптоентузіасти, що вклалися в Squid, не змогли вивести свої гроші. Заборона на продаж могла бути антидемпінговим захистом, проте в документації токена не згадувалися будь-які механізми контролю ринку, зазначило видання.

Автори криптовалюти спочатку заявляли, що Squid стане ексклюзивною монетою платформи для криптогри, заснованої на показаній в серіалі Netflix грі на виживання. Онлайн-турнір мав розпочатися у листопаді.

Однак тепер сайт криптовалюти SquidGame.cash недоступний для користувачів, а облікові записи в соцмережах зникли, пише Gizmodo. Останнє повідомлення в Telegram-каналі токена вказує: Хтось намагається зламати наш проект. Ми намагаємось захистити його, але ціна, як і раніше, ненормальна. Розробники Squid Game не хочуть продовжувати вести проект, оскільки ми пригнічені через шахраїв та переповнені стресом. Ми змушені зняти всі обмеження та правила транзакції Squid Game».

Напередодні повідомлялося, що криптовалюта Squid зростає рекордними темпами, але криптобіржі закликають до обережності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло