Криптовалюта Squid зростає рекордними темпами, але криптобіржі закликають до обережності

Криптовалюта Squid зростає рекордними темпами, але криптобіржі закликають до обережності

Онлайн-гра передбачає грошову винагороду, в основу якої ляже ця криптовалюта

Криптовалюта Squid зростає рекордними темпами, але криптобіржі закликають до обережності
CoinMarketCap

За останні дні нова криптовалюта Squid («кальмар») за мотивами серіалу Netflix «Гра в кальмара» кратно зростає в ціні кожні кілька годин, подорожчавши з 60 центів за монету першої пропозиції десять днів тому до $13,57 на даний момент, згідно з даними CoinMarketCap.

Отримати інформацію у Netflix про причетність стрімінгового сервісу до криптовалюти не вдається, а криптобіржі наголошують на проблемах з обміном у власників Squid.

Криптовалюта Squid призначена для використання в розрахованій на багато користувачів комп'ютерній грі з назвою «Гра в кальмара».

Онлайн-гру організує компанія Squid Game. За аналогією із серіалом, де учасники не на життя, а на смерть змагаються для перемоги в турнірі за великий грошовий приз, онлайн-гра також передбачає грошову винагороду, в основу якої ляже криптовалюта Squid, пише 3DNews.

Криптовалюта знадобиться як внесок для участі у грі. Частина суми (10%) піде організаторам, а 90% потрапить до призового фонду для нагородження переможця. При цьому, на відміну від серіалу, всі учасники онлайн-змагання будуть живі та здорові. Принаймні фізично. Що стосується душевного стану, то стрімке подорожчання Squid і, як наслідок, призового фонду, багатьох змусить серйозно похвилюватися у процесі ігрових раундів, зазначає видання.

Сума фонду наближається до $1 млрд і це, зважаючи на все, далеко не межа.

У той же час, обіг нової криптовалюти пов'язаний з низкою серйозних обмежень. Криптобіржа CoinMarketCap на сторінці з котируваннями Squid вивісила попередження, що надійшли численні скарги власників про неможливість продати цю криптовалюту на децентралізованій біржі Pancakeswap.

Про причини труднощів не відомо, але, згідно з інформацією про правила майбутніх онлайн-турнірів Squid Game, організатори заходу ввели механізми, які серйозно обмежують вільне ходіння криптовалюти Squid. Також потрібно пам'ятати, що будь-який ажіотаж використовують шахраї, тому організатори закликають бути обережними з криптовалютою Squid.

Як повідомлялося, серіал «Гра в кальмара» принесе Netflix майже $900 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло