Google запустила функцію пошуку двійників тварин на картинах відомих художників

Google запустила функцію пошуку двійників тварин на картинах відомих художників

Додаток безкоштовний і доступний для користувачів як Android, так і iOS

Google запустила функцію пошуку двійників тварин на картинах відомих художників
http://g.co/petportraits

У 2018 році Google запустив функцію Art Selfie, завдяки якій користувачі могли порівняти своє фото з роботами відомих художників та знайти двійника у світі мистецтва.

Тепер компанія створила аналогічний інструмент для знімків домашніх тварин. Про це компанія повідомила у своєму блозі, пише birdinflight.com.

Завдяки технології штучного інтелекту програма Pet Portraits аналізує фотографії кішок, собак, рибок, птахів, черепах та інших вихованців та шукає максимальну відповідність.

У каталозі Google Arts & Culture зібрані не лише полотна європейських художників, а й давньоєгипетські статуетки, мексиканський стріт-арт, традиційні китайські акварелі та інші форми мистецтва різних епох.

У колекції знаходяться десятки тисяч оцифрованих картин та фотографій, наданих музеями та галереями – партнерами програми Google Arts & Culture.

Алгоритм автоматично підрізає знімки користувача так, щоб тварина знаходилася в центрі кадру, а її схожість з героєм на картині здавалася правдоподібною.

Зокрема, Pet Portraits враховує розміри тварини, її вигляд, породу та забарвлення шерсті.  Клікнувши на фінальний результат, користувач може більше дізнатися про твір і художника, який його створив.

Додаток безкоштовний і доступний для користувачів Android та iOS.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті