«Розроблено в Україні»: Промова co-CEO Parimatch Tech на Web Summit 2021
Новини компаній

«Розроблено в Україні»: Промова co-CEO Parimatch Tech на Web Summit 2021

Максим Ляшко, co-CEO Parimatch Tech, провів панельну дискусію та поділився думками про перспективне майбутнє України як технологічної держави

This material is also available in English
«Розроблено в Україні»: Промова co-CEO Parimatch Tech на Web Summit 2021

Після торішнього переходу конференції в онлайн-формат у зв’язку з пандемією, Web Summit 2021 повернувся до Лісабона. Вперше в історії павільйон України на найбільшій у світі технологічній конференції був представлений у форматі синергії державних інституцій та бізнесів. Parimatch Tech, міжнародна продуктова компанія, що надає технологічні та маркетингові рішення в галузі розваг, представляла Україну як один із лідерів IT-ринку країни. Максим Ляшко, co-CEO Parimatch Tech, провів панельну дискусію та поділився думками про перспективне майбутнє України як технологічної держави.

«Висловом «Made in China» сьогодні вже нікого не здивуєш, беручи до уваги глобальну експансію китайського ринку, що вплинула практично на кожну галузь. За кілька років вислів «Розроблено в Україні» стане таким же поширеним. І це не буде несподіванкою ні для кого, хто працює в індустрії IT, адже протягом останніх років Україна демонструє справді вибухове зростання у царині технологій – стартапи, «єдинороги», поява сотень тисяч неймовірно талановитих розробників тощо», – сказав Максим Ляшко.

Parimatch Tech, який на сьогодні працює в 14 країнах, був народжений в Україні, продовжує тут рости й розвиватися. Плани компанії на експансію, за словами Максима, також пов’язані з Україною. Флагманський продукт компанії – це одна з найбільш популярних та просунутих бетингових платформ у Східній Європі та Центральній Азії, в якій щохвилини здійснюється понад 1400 транзакцій. Як бізнес, що успішно функціонує в численних країнах, У Parimatch Tech переконані, що Україна є однією з найкращих країн для розробки та розвитку глобального IT-бізнесу.

«Попри глобальну присутність Parimatch Tech, найбільший R&D офіс компанії все ще знаходиться в українській столиці. Чому? Професійне середовище, високі стандарти технічної освіти та адаптивність місцевих підходів до ведення бізнесу справді роблять Україну однією з найбільш сприятливих країн для створення ІТ-бізнесу та його подальшої експансії. Україна в цьому сенсі унікальна – тут однаково приємно і працювати, і жити», – поділився з аудиторією Web Summit 2021 Максим Ляшко.«Попри глобальну присутність Parimatch Tech, найбільший R&D офіс компанії все ще знаходиться в українській столиці. Чому? Професійне середовище, високі стандарти технічної освіти та адаптивність місцевих підходів до ведення бізнесу справді роблять Україну однією з найбільш сприятливих країн для створення ІТ-бізнесу та його подальшої експансії. Україна в цьому сенсі унікальна – тут однаково приємно і працювати, і жити», – поділився з аудиторією Web Summit 2021 Максим Ляшко.

«Працювати в Україні та створювати глобальні партнерства простіше, ніж може здатися, і Parimatch Tech є чудовим прикладом. Ми українська компанія, і за останні роки ми підписали численні контракти з одними з найбільших міжнародних спортивних організацій, компаній і клубів. Серед них ФК Ювентус, ФК «Лестер», ФК «Евертон», ФК «Челсі», UFC тощо. Повторюся: я переконаний, що вислів «Розроблено в Україні» («Developed in Ukraine») стане новим еталоном для світової ІТ-індустрії. Це лише питання часу», – завершив Максим Ляшко, co-CEO Parimatch Tech.

Український ІТ-сектор: огляд

Складно не помітити зростання ІТ-сектору в Україні: його щорічне зростання у 5 разів швидше (25%) за середні світові показники (4-6%). Декілька фактів:

  • В Україні ведуть діяльність понад 5000 ІТ-компаній.
  • В українських ІТ-компаніях працюють більше ніж 250 000 розробників. Майже 1000 з них є працівниками Parimatch Tech.
  • В Україні були створені 5 «єдинорогів».
  • За останні 6 років в українські стартапи було інвестовано 2 мільярди доларів.
  • Згідно з прогнозами, до 2025 року ІТ-індустрія України згенерує 10 мільярдів доларів.

Web Summit 2021: Факти та цифри

Павільйон України на Web Summit 2021 був представлений низкою стартапів, ІТ-компаній і фондів. Крім Parimatch Tech, нашу країну на конференції представляли Український фонд стартапів, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство закордонних справ, Посольство України в Португалії, Sigma Software Group, Ukrainian Hub, Європейська Бізнес Асоціація, а також iplace digital agency. Серед компаній-учасниць павільйону – Digital Future, Київстар, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Fintech Solutions, UNIT.City та IT EDUCATION DEVELOPMENT.

Web Summit 2021 відвідали одні з найбільш відомих світових спікерів, журналістів, та компаній. Згідно зі звітом, опублікованим командою Web Summit, на конференції були присутні понад 42,000 осіб зі 128 країн. Відвідувачі мали змогу обрати із сотень спікерів, які сумарно провели 1333 виступи протягом 4 днів.

Parimatch Tech вітає зусилля Web Summit, спрямовані на доступність та інклюзивність. Згідно з інформацією організаторів, вперше з дати заснування конференції більш як половину відвідувачів Web Summit 2021 (50.5%) складали жінки.

Цьогорічний Web Summit підтримали 211 партнерів, серед яких були як локальні бізнеси з Португалії, так і міжнародні технологічні гіганти. Parimatch Tech радий можливості бути одним із них, підтримувати конференцію та представляти українську ІТ-сектор на найбільшій технологічній конференції.

Parimatch Tech – це продуктова компанія, яка розвиває бренд Parimatch й надає технологічні та маркетингові рішення для індустрії ігор та розваг по всьому світу.

Платформа Parimatch Tech – одна з найшвидших у Східній Європі за темпами росту та обслуговує понад 2,6 мільйона активних користувачів. Локальні оператори та партнери використовують бренд, продуктові та маркетингові розробки Parimatch Tech в Україні, Великій Британії, Казахстані, Білорусі, Таджикистані, Танзанії, Кенії, Нігерії, на Кіпрі, а також у країнах Європи, Азії та Океанії. Головний офіс компанії розташований на Кіпрі в місті Лімасол.

Як лідер ринку та відповідальний бізнес Parimatch Tech просуває принципи відповідальної гри. Слідуючи міжнародним практикам, компанія впроваджує принципи відповідальної гри в розробку, аналітику та комунікацію з клієнтами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло