Аукціонний дім Sotheby's продасть дві картини Бенксі за криптовалюту

Аукціонний дім Sotheby's продасть дві картини Бенксі за криптовалюту

Вперше криптовалюту Ethereum використають для ставок під час аукціону в режимі реального часу

Аукціонний дім Sotheby's продасть дві картини Бенксі за криптовалюту
фото DR

Аукціонний дім Sotheby's анонсував продаж двох картин вуличного художника Бенксі за криптовалюту – це «Кохання витає в повітрі» (Love Is In The Air), одна з його найвідоміших робіт, і «Мисливці за візками» (Trolley Hunters).

Sotheby's став першим аукціонним домом, який використовуватиме криптовалюту як стандартний спосіб оплати для торгів фізичними витворами мистецтва в режимі реального часу під час живих торгів. Про це йдеться у заяві аукціонного дому, на яку посилається Forbes.

Аукціон відбудеться 18 листопада і транслюватиметься на ресурсах Sotheby's, зокрема за допомогою месенджера для організації голосових повідомлень та відеоконференцій Discord.

Як зазначає видання HypeArt, очікується, що «Love Is In The Air» буде продано за $4-6 млн, а «Trolley Hunters» – за $5-7 млн.

Sotheby's вже проводив аукціон, у якому було задіяно криптовалюту. У травні будинок продав роботу Бенксі «Love Is In The Air» за $12,9 млн, ця картина стала першим фізичним витвором мистецтва, проданим великим аукціонним домом за криптовалюту. Остання, проте, використовувалася тоді лише як спосіб оплати, торги проходили у доларах.

Бенксі створив графіті Love Is In The Air, на якому зображено протестувальника, що кидає букет квітів, у 2003 році у Віфлеємі після будівництва стіни, що відокремлює Ізраїль від Західного берега річки Йордан. На графіті Trolley Hunters – печерні люди, які полюють за візками із супермаркету.

Нагадаємо, раніше картина Бенксі самознищилася після того, як її продали за $1,4 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті