Картина Бенксі самознищилася після того, як її продали за $1,4 млн

Картина Бенксі самознищилася після того, як її продали за $1,4 млн

Так художник вирішив донести до людей ідею про те, що справжнє мистецтво не продається

Картина Бенксі самознищилася після того, як її продали за $1,4 млн
Instagram banksy

Картина британського художника Бенксі «Дівчинка з кулькою» самознищилася відразу після того, як була продана на аукціоні в Лондоні за $1,4 млн, повідомив аукціонний дім Sotheby's.

На картині, намальованій акриловими спрей-фарбами, була зображена дівчинка, яка тягнеться до яскраво-червоної повітряної кульки у формі серця. У раму картини було вбудовано пристрій для подрібнення паперу (шредер). Як тільки ведучий торгів вдарив молотком, оголосивши, що картина продана, полотно почало проходити крізь шредер.

В цей час в Instagram Бенксі з'явилося повідомлення: «Іде, іде, пройшла».

Going, going, gone...

A post shared by Banksy (@banksy) on

У Sotheby's прокоментували, що це було вперше в історії торгів, коли твір мистецтва автоматично знищив себе після удару молотка.

ДОПОВНЕНО:
У Youtube з'явилось відео, яке демонструє процес знищення картини.

Бенксі – англійський андеграундний художник, політичний активіст і режисер (в 2011 році його документальний фільм було номіновано на «Оскар»). Справжнє ім'я Бенксі точно не відомо. Найдорожчою його картиною є «Боротьба зі шкідниками», яка була продана в лютому 2008 року на аукціоні за $1,9 млн.

За матеріалами Ведомости

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло