Scania представила нову лінійку двигунів для вантажівок, які дозволять знизити витрати пального

Scania представила нову лінійку двигунів для вантажівок, які дозволять знизити витрати пального

Обсяг інвестицій у проект перевищив 2 млрд євро

Scania представила нову лінійку двигунів для вантажівок, які дозволять знизити витрати пального
фото Scania

Шведський виробник автобусів і вантажних автомобілів Scania представив нову силову лінію для своїх вантажівок, яка дозволяє знизити витрату палива на 8%. Про це пише Логіст.Today з посиланням на прес-службу компанії Scania.

11 листопада Scania представила свої останні розробки: нові рішення щодо силової лінії, конструктивні покращення техніки та нові цифрові послуги. Обсяг інвестицій у цей проект перевищив 2 млрд євро.

Нова платформа двигунів Scania стандарту Євро 6 потужністю від 420 до 560 л може забезпечити транспортним компаніям економію до 8% палива у далеких перевезеннях. Всі двигуни можуть використовувати в якості палива гідрогенізовану олію (HVO), а два двигуни можна замовити у версії, що працює на біодизелі (FAME).

Згодом з'являться нові розробки для ринків за межами Європи та двигунів на біогазі. У новій силовій лінії також використовують нові коробки та осі.

Крім того, Scania переходить на нову модульну схему адаптивних шасі MACH (Modular Architecture Chassis). Головна особливість оновленого шасі – зміна правил розташування отворів для монтажу деталей на рамі. Це значно підвищує гнучкість розробки конструкцій вантажівок, розміщення кузовних надбудов і дозволяє клієнтам вибирати індивідуальні рішення під будь-які завдання.

Також розроблено нову лінійку D-подібних паливних баків об'ємом від 165 до 700 л для оптимізації витрати палива.

Виробник анонсував і інші зміни, найпомітніша з них – нова система камер зовнішнього огляду (SMVC), яка включає додаткові цифрові дзеркала заднього виду для покращення огляду, зменшення сліпої зони та підвищення безпеки в дорозі. Систему камер можна налаштувати під будь-які комбінації транспортних засобів.

«Scania продовжує рухатися у напрямку збільшення пропозицій у сфері екологічно ефективних рішень для своїх клієнтів. Найближчими роками частка вантажівок, що працюють на відновлюваних видах палива, та електричних транспортних засобів буде дуже швидко збільшуватися, але поки що ми продовжуємо залежати від двигунів внутрішнього згоряння. Саме тому новий двигун Scania є важливим етапом та забезпечить просування у бік суттєвої декарбонізації до кінця цього десятиліття», – сказав Александер Власкамп, виконавчий віце-президент та керівник відділу продажу та маркетингу Scania.

В Україні вантажівки на новій платформі двигунів стандарту Євро 6 будуть доступні для замовлення у 4 кварталі 2022 року, стандарту Євро 5 – восени 2023 року. Нові коробки Scania G33 та Scania G25 вже доступні для замовлення.

Нагадаємо, всі вантажівки в ЄС будуть обладнані системою контролю швидкості з наступного року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло