Заводи Ostchem виробили та відвантажили лікарням 269 000 кубометрів кисню

Заводи Ostchem виробили та відвантажили лікарням 269 000 кубометрів кисню

Кисень безплатно постачають до лікарень 12 областей України

Заводи Ostchem виробили та відвантажили лікарням 269 000 кубометрів кисню
Фото: pixabay.com

Три заводи азотного холдингу Ostchem виробили та відвантажили лікарням 269 000 куб. м медичного кисню протягом листопада. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Ostchem – азотний холдинг Group DF, який поєднує три підприємства з виробництва мінеральних добрив: Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та Сєвєродонецький «Азот». 

Зокрема протягом листопада Черкаський «Азот» виготовив 288 тонн медичного кисню, Сєвєродонецький «Азот» поставив лікарням 38 800 куб. м, а «Рівнеазот» – 28 500 куб. м кисню.

Кисень безплатно постачають до лікарень 12 областей України у чіткій координації з Міністерством охорони здоров'я України, головами ОДА та мерами міст.

Зазначається, що для задоволення потреб лікарень у кисні, заводи працюють на максимумі своїх можливостей та намагаються збільшити кількість регіонів, куди надходить кисень.

Крім того, підприємства на місцях надають лікарням додаткову допомогу, необхідну в умовах поширення епідемії: кошти та закупівлю обладнання для подачі кисню, будівництво кисневих станцій.

Нагадаємо: МОЗ сертифікував вироблений на «Запоріжсталі» кисень як лікарський засіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло