МОЗ сертифікував вироблений на «Запоріжсталі» кисень як лікарський засіб

МОЗ сертифікував вироблений на «Запоріжсталі» кисень як лікарський засіб

Перші 2 т рідкого медичного кисню безкоштовно відправили до міських лікарень Запоріжжя

МОЗ сертифікував вироблений на 	«Запоріжсталі» кисень як лікарський засіб
Фото: pixabay.com

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) сертифікувало вироблений на «Запорізькому металургійному комбінаті» кисень як лікарський засіб для медичного застосування. Про це повідомив генеральний директор підприємства Олександр Мироненко на своїй сторінці у фейсбуці.

«Кисень, вироблений на «Запоріжсталі», сертифікований МОЗ як лікарський засіб для медичного лікування! Не вдаючись у подробиці наскільки непросто було пройти всі кола бюрократичного пекла, скажу тільки – воно того варте! Хочу подякувати Мусу Магомедова за допомогу і сприяння у прискоренні процесу», – написав Мироненко.

Він зазначив, що перші дві тонни рідкого медичного кисню «Запоріжсталі» вже відправлено до міських лікарень Запоріжжя.

«Хочу наголосити: бізнес «Запоріжсталі» – це реалізація металу, медичний кисень для нас – не предмет отримання доходу, ми віддаємо його лікарням безкоштовно в надії, що це життєво важлива допомога рятуватиме людей», – зазначив Мироненко

Торік у жовтні повідомлялося, що Сєвєродонецький «Азот» відновить випуск медичного кисню для лікування хворих на COVID-19. Кисень є одним з побічних продуктів виробництва азотних добрив. 

Mind уже писав про те, як в Україні намагаються відродити виробництво апаратів ШВЛ, і чому держава не хоче брати в цьому участь.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло