Ціни на автогаз у мережах АЗС продовжують зростати
Середня ціна зросла на 16 копійок

Середня роздрібна ціна скрапленого газу з 12 до 19 листопада зросла на 16 копійок – до 18,9 грн/л. Про це повідомляє видання еnkorr із посиланням на дані «Консалтингової групи «А-95».
Зазначається, що на АЗС OKKО та WOG вартість автогазу зросла в середньому на 36 і 30 копійок – до 19,65 грн/л та 19,58 грн/л. Автогаз на станціях «Паралель» подорожчав на 34 копійки – до 19,59 грн/л.
Середня вартість газу на станціях операторів KLO та «Авантаж 7» подорожчав на 26 та 20 копійок – до 19,39 та 18,25 грн/л відповідно.
Мережі SUNOIL, Prime, Mango SOCAR, «БРСМ-Нафта» та інші підняли ціни на 10-30 копійок за літр.
Раніше повідомлялося, що середня ціна на скраплений газ у мережах АЗС у період з 6 по 9 серпня зросла до 17,22 грн/л (+8 коп./л).
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].