Сейм Польщі схвалив закон, який спростить отримання іноземцями дозволу на роботу

Сейм Польщі схвалив закон, який спростить отримання іноземцями дозволу на роботу

Тепер, щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання та роботу в Польщі, не потрібно мати місце проживання та джерело доходу

Сейм Польщі схвалив закон, який спростить отримання іноземцями дозволу на роботу
фото Shutterstock

Сейм Польщі затвердив зміни до Закону про іноземців, завдяки яким роботодавцям, зокрема й перевізникам, простіше найматиме громадян інших країн. Про це пише Логіст.Today з посиланням на TVN24 Biznes.

Сейм Польщі ухвалив поправки до Закону про іноземців, які мають полегшити легалізацію перебування іноземців на території країни. Депутати також підтримали поправку, згідно з якою роботодавець зможе повідомити, що іноземець влаштувався на роботу протягом 7 днів з дати її початку. Тепер законопроект має схвалити Сенат.

Проект поправок до Закону про іноземців та деякі інші акти було представлено міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі. Мета змін – упорядкувати адміністративні процедури щодо легалізації перебування іноземців у Польщі, особливо у випадку комбінованих дозволів на проживання та роботу – саме така посвідка на тимчасове проживання видається найчастіше.

Проект передбачає спрощення видачі іноземцям дозволів на тимчасове проживання та роботу. Відтепер, щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання та роботу в Польщі, не потрібно мати гарантоване місце проживання та стабільне джерело доходу.

Натомість запроваджується інша вимога – іноземні громадяни повинні отримувати заробітну плату не нижчу за мінімальну, незалежно від тривалості робочого дня та виду правовідносин, що лежать в основі працевлаштування.

Положення також передбачає внесення змін до процедур видачі дозволу на сезонну роботу та декларації про доручення роботи іноземцю.

При цьому, термін дозволеної роботи збільшиться з 6 до 24 місяців.

Проект також передбачає спрощення процедури подання заяв на отримання Карти поляка.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло