Сенатор США запропонував санкції проти Росії у разі вторгнення в Україну

Сенатор США запропонував санкції проти Росії у разі вторгнення в Україну

Поправка до оборонного бюджету США передбачає низку обмежувальних заходів проти РФ

Сенатор США запропонував санкції проти Росії у разі вторгнення в Україну
Фото: pixabay.com

Голова Комітету з міжнародних відносин Сенату США Роберт Менендес запропонував внести до оборонного бюджету країни пункт, який передбачає запровадження санкцій проти Росії у разі вторгнення в Україну. Про це повідомляє портал Axios.

Йдеться про введення заборони на видачу віз російським військовим і розвідникам, які планують або здійснюють вторгнення в Україну. А також санкціонування додаткової військової допомоги Україні.

Зазначається, що передбачені санкції проти російських банків, державних підприємств, що працюють у сфері нафти, газу та корисних копалин, «що завдало б серйозного удару російській економіці».

Зокрема, йдеться про запровадження санкцій проти осіб та компаній, причетних до будівництва чи експлуатації «Північного потоку-2».

Республіканці в Сенаті наполягають на голосуванні за поправку щодо санкцій стосовно проєкту газопроводу зараз – до будь-якого потенційного російського вторгнення.

«Загроза санкцій має послужити потужним стримувальним фактором для президента Росії Владіміра Путіна», – пише Axios.

Нагадаємо: Україна звернулася до Сенату США з проханням включити санкції проти «Північного потоку-2» до закону про оборонний бюджет на 2022 рік (NDAA).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло