Держприкордонслужба розпочала спецоперацію для посилення охорони кордону з Білоруссю

Держприкордонслужба розпочала спецоперацію для посилення охорони кордону з Білоруссю

Голова ДПСУ зазначив загрозу поширення міграційної кризи на українсько-білоруському кордоні

Держприкордонслужба розпочала спецоперацію для посилення охорони кордону з Білоруссю
Фото: Reuters

Державна прикордонна служба розпочала спеціальну операцію «Полісся» на кордоні з Республікою Білорусь для посилення охорони кордону. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що операцію проводять спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, Збройних Сил України та іншими залученими резервами.

Заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону мають на меті не допустити міграційної кризи та протидіяти протиправній діяльності.

Як відзначив перший заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко, на сьогодні на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та ймовірність перенаправлення потоків мігрантів до України.

Контроль за режимом державного кордону здійснюватиметься збільшеними прикордонними нарядами з одночасним нарощуванням сил та засобів на можливих напрямках спроб прориву груп незаконних мігрантів.

Активно застосовуватиметься для патрулювання і моніторингу авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.

Окрім цього, передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону.

Нагадаємо: Рада дозволила прикордонникам використовувати зброю та бойову техніку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті