Зеленський заявив про створення національного авіаперевізника

Зеленський заявив про створення національного авіаперевізника

Європейська авіабудівна компанія Airbus братиме участь у реалізації проєкту

Зеленський заявив про створення національного авіаперевізника
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив про створення національного українського перевізника за участю європейської авіабудівної компанії Airbus. Про це йшлося на форумі «Велике будівництво: авіація і туризм».

«У рамках програми «Велике будівництво» робимо новий потужний крок, про який говорили. Від обіцянок переходимо до практичної реалізації: розбудови нашого національного авіаперевізника. Його створення буде розпочато офіційно вже сьогодні», – повідомив Зеленський.

За словами президента, Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до спільних проєктів в авіабудівництві.

Зеленський зазначив, що Україна має підтвердження економічної доцільності створення національного авіаперевізника від французьких консультантів. Він додав, що реалізація проєкту матиме на меті не лише збільшення прибутку та пасажиропотоку, а й здобуття іміджу та престижу України.

Раніше Кабмін спрямував 200 млн грн на добудову терміналу в аеропорту «Бориспіль».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло