Київ купив нових автомобілів Toyota на 4,2 млн грн

Київ купив нових автомобілів Toyota на 4,2 млн грн

Найдорожчий – 7-місний гібридний повнопривідний позашляховик за 1,47 млн грн

Київ купив нових автомобілів Toyota на 4,2 млн грн
Фото: nashigroshi.org

Комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міськради (КМДА)» замовило у ТОВ «ВіДі Автострада» легкових автомобілів на загальну суму 4,17 млн грн.

Про це повідомляється в системі ProZorro, передає видання «Наші гроші».

Фірма поставить 7-місний гібридний повнопривідний позашляховик Toyota Highlander 2.5L Hybrid, AWD-i, e-CVT у комплектації Prestige чорного кольору 2021 року випуску за 1,47 млн грн. Зазначається, що в автосалонах його продають за 1,48 млн грн.

Крім того, компанія поставить Toyota Camry Гібрид у найдорожчій комплектації Premium+ за 1,12 млн грн. Такі автівки продають за 1,11 млн грн. Також фірма поставить два автомобілі Toyota Camry у базовій комплектації по 787 000 грн.

Згідно з даними торгів, єдиним конкурентом ТОВ «ВіДі Автострада» Віталія Джуринського було ТОВ «Восток Автомир» Олексія Кравчуна.

Раніше повідомлялося, що бюджет Києва на 2022 рік становитиме близько 65 млрд грн. Майже третю частину бюджету спрямують на сферу освіти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло