МОЗ розширило «жовту» зону карантину до п'яти областей

МОЗ розширило «жовту» зону карантину до п'яти областей

«Червоний» рівень небезпеки наразі встановлений у Києві та 18 областях

МОЗ розширило 	«жовту» зону карантину до п'яти областей
Фото: УНІАН

В Україні у «червоній» зоні карантину залишаються Київ та 18 областей. Водночас у «жовтій» зоні вже перебувають п'ять областей, у помаранчевій – одна. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я (МОЗ).

До «червоної» зони епіднебезпеки входять Київ, а також Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

У «помаранчевій» зоні – Полтавська область. До «жовтої» приєдналася Харківська, яка напередодні була у «помаранчевій». Станом на зараз «жовтий» рівень карантину також встановлений у Закарпатській, Кіровоградській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Нагадаємо: 19 листопада міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19. Однак МОЗ не виключає можливості повторного спалаху захворюваності найближчим часом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло