Чотирьох директорів фірм підозрюють в розкраданні коштів банку на 181 млн грн

Чотирьох директорів фірм підозрюють в розкраданні коштів банку на 181 млн грн

Підозра також стосується оцінювачки нерухомого майна, яка вдесятеро завищила вартість земель під заставу

Чотирьох директорів фірм підозрюють в розкраданні коштів банку на 181 млн грн
Фото: УНІАН

Чотирьом директорам фірм та оцінювачу повідомили про підозру в рамках розслідування розкрадання коштів фінустанов. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора (ОГПУ).

За даними слідства, вони у 2015-2016 роках заволоділи грошовими коштами АТ «Артем-Банк» у сумі 113 млн грн.

Керівники підприємств отримували багатомільйонні кредити на нібито придбання земельних ділянок для подальшого розвитку аграрного бізнесу, хоча вони знали, що компанії неспроможні виконати зобов'язання за кредитними договорами.

Водночас оцінювачка нерухомого майна у звітах про експертно-грошову оцінку земельних ділянок, що передавалися в заставу банку як забезпечення за кредитом, завищила їх вартість у понад десять разів.

«В подальшому, заволодівши грошима банку, не маючи наміру виконувати боргові зобов’язання, підозрювані ліквідовували підприємства без повідомлення кредитора. В результаті таких дій банку завдано понад 181 млн грн збитків», – кажуть в ОГПУ.

Нагадаємо: ДБР викрило схему незаконного відчуження 1 500 га цінних земель НААН України. Орієнтовна ринкова вартість земель перевищує 870 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло