Google додасть 20% ПДВ до вартості своїх послуг в Україні

Google додасть 20% ПДВ до вартості своїх послуг в Україні

Зростання тарифів пов'язане з підписанням закону про «податок на Facebook»

Google додасть 20% ПДВ до вартості своїх послуг в Україні
Фото: pixabay.com

Компанія Google надіслала українським користувачам листа з попередженням про зростання тарифів. Відтепер до цін усіх платних послуг додаватиметься 20% ПДВ. Про це йдеться у листі Google, розісланому українським клієнтам, повідомляє Ain.ua.

Зростання вартості пов'язане з підписанням закону про «податок на Facebook», який ініційований головою фінансового комітету Данилом Гетьманцевим. Президент Володимир Зеленський підписав цей закон No1525-IX у червні. Документ запроваджує 20% ПДВ на онлайн-сервіси, які компанії-нерезиденти надають українським користувачам. 

Google зазначає, що підвищення стосується лише послуг, що надаються фізособам. Для компаній та підприємців з бізнес-акаунтами зміни не передбачені.

«Якщо ви в Україні маєте бізнес-акаунт, від вас не вимагається додаткових дій. За умовами використання Google Cloud для бізнесу ви будете самі відповідати за оцінку та виплату будь-яких податків в Україні», – йдеться в листі від компанії. 

Нагадаємо: представництво Google в Україні існує з 2005 року. У серпні Мінцифри в США домовлялося з компанією про відкриття офісу в Україні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті