Метал-група Omicron несподівано стала популярною завдяки новому штаму коронавірусу

Метал-група Omicron несподівано стала популярною завдяки новому штаму коронавірусу

На хвилі популярності музиканти планують випустити альбом

Метал-група Omicron несподівано стала популярною завдяки новому штаму коронавірусу
фото Omicron

26 листопада ВООЗ оголосила назву нового штаму COVID-19, виявленого в Південній Африці. Для нього вибрали п'ятнадцяту букву грецького алфавіту омікрон. Несподівано це призвело до зростання популярності гонконгської метал-групи Omicron, що розпалася п'ять років тому. Наразі музиканти планують возз'єднання, пише birdinflight.com з посиланням на Rolling Stone.

Omicron проіснувала з 2014 до 2016 року, відіграла кілька концертів, але так і не випустила альбом.

Наприкінці листопада гітарист Лі Хен Чан почав отримувати повідомлення від друзів та колишніх колег про те, що гурт потрапив у новини. Насправді йшлося про новий штам вірусу з тією самою назвою, що й у гурту.

«Зі всіх можливих слів, які можна було використовувати для позначення вірусу, вибрали «омікрон». Правильно це чи ні, але нами знову почали цікавитися», – сказав Лі.

На хвилі популярності музиканти планують таки випустити альбом, зібраний із невиданого матеріалу. Групу навіть думають перейменувати на Omicron 2014, щоб її не плутали зі штамом.

Крім Чана до квартету входять клавішник Тайлер Юнг, барабанщик Алекс Бедвелл та синт-гітарист Адам Робертшоу.

Нагадаємо, 18 грудня українські музиканти гратимуть безперервно 12 годин, щоб зібрати кошти і допомогти дітям з вадами слуху.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті