Барабанний-марафон: музиканти гратимуть безперервно 12 годин, щоб зібрати кошти і допомогти дітям з вадами слуху
Новини компаній

Барабанний-марафон: музиканти гратимуть безперервно 12 годин, щоб зібрати кошти і допомогти дітям з вадами слуху

Початок – 18 грудня о 12:00

Барабанний-марафон: музиканти гратимуть безперервно 12 годин, щоб зібрати кошти і допомогти дітям з вадами слуху

18 грудня на ютуб каналі Monitor.Estate, стартує благодійний барабанний-марафон «Музика – дітям». Його мета зібрати 100 000 гривень, щоб допомогти 30 дітям, які від народження мають проблеми слуху, пройти реабілітрацію після операції з слухопротезування.

Благодійний барабанний-марафон «Музику дітям» – це онлайн концерт професійних музикантів та барабанщиків любителів. Він триватиме безперервно 12 годин, розпочнеться 18 грудня о 12:00 і закінчиться о 00:00. Мета марафону зібрати 100 000 гривень, які передадуть до Міжнародного благодійного Фонду «Україно! Я за тебе!», щоб допомогти дітям з проблемами слуху пройти реабілітацію після операції з слухопротезування і повернути слух.

«В Україні із 1000 новонароджених 4 дитини з’являються на світ з вадами слуху, які можна вилікувати, якщо вчасно діагностувати та  провести відповідне лікування. Глуха дитина без слуху і мови залишається німою, не може розвиватися, як наслідок, залишається осторонь від повноцінного життя. Держава допомагає таким дітям у слухопротезуванні, але не допомагає в проведенні реабілітаційних заходів, без яких імплантація не має сенсу. Наш фонд вже шостий рік поспіль займається цією проблемою, забезпечуючи дітей якісним діагностичним обладнанням та організовуючи реабілітаційно-оздоровчі табори», – говорить директорка фонду «Україно! Я за тебе!» Лариса Кузьменко.

Наразі 90 дітей з вадами слуху після слухопротезування чекають своєї черги на проходження реабілітації, яка полягає в корекційних заняттях з сурдопедагогом, заняттями з психологом. Більшість дітей, які проходять реабілітацію закінчують загальноосвітню школу та успішно вступають у ВУЗи.

«Ми робимо цей марафон для того, щоб привернути увагу до проблеми, допомогти дітям із вадами слуху та мовлення вийти із світу тиші та отримати шанс на активне, здорове та благополучне життя», – зазначає організатор марафону Володимир Копоть.

Усі охочі можуть пожертвувати  будь яку суму на рахунок Міжнародного благодійного Фонду «Україно! Я за тебе!» за посиланням: https://bit.ly/3FIEZCm.

Онлайн трансляція марафону відбуватиметься на ютуб каналі сервісу Monitor.Estate, який виступив ініціатором акції.  Партнерами заходу стали: ТОВ «БЦЗ «ТРІБО» (TRIBO), ТОВ «Сингента» (Syngenta), BAZA Smart Hotel, Stylus.ua, Адвокатське об'єднання «Бачинський і партнери», Юридична фірма «TOTUM».

Хочете допомогти з організацією пишіть на пошту: [email protected]

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло