«Дія.Бізнес» запустила розділ для розвитку власної земельної справи

«Дія.Бізнес» запустила розділ для розвитку власної земельної справи

Інформація розподілена за трьома напрямами: для землевласників, покупців та орендарів

«Дія.Бізнес» запустила розділ для розвитку власної земельної справи
Фото: thedigital.gov.ua

Що сталося. На порталі “Дія.Бізнес” з’явився новий розділ «Земельна реформа».

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Що це означає. Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію для землевласників, фермерів та громад про можливості розвитку власної справи у сфері земельних відносин. 

Деталі. Інформація розподілена за трьома напрямами: для землевласників, покупців та орендарів.

Зокрема землевласник може отримати інформацію, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу.

Покупець може отримати інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації, а орендар – про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди.

Також на сторінці є довідкові матеріали та інструкції про користування земельною ділянкою, її купівлю, продаж тощо.

Бекграунд. Влада планує зацифрувати всі державні послуги до 2024 року, зробити їх онлайн і запровадити принцип: якщо послуга не існуватиме онлайн, то вона не може існувати офлайн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло