На кордоні Литви з Білоруссю стоять не менше 2000 вантажівок

На кордоні Литви з Білоруссю стоять не менше 2000 вантажівок

Чекати на проїзд їм доводиться по одній, а то й по дві доби

На кордоні Литви з Білоруссю стоять не менше 2000 вантажівок
фото DR

На кордоні Литви та Білорусі на всіх контрольно-пропускних пунктах утворилися велетенські черги з вантажівок, повідомляє Інтерфаксз посиланням на агентство BNS.

Литовська Дирекція прикордонних КПП пояснила це тим, що машин побільшало через кризу з мігрантами на кордоні Польщі з Білоруссю: вантажі тепер намагаються відправити до Білорусі через Литву.

За даними BNS, майже на всіх пунктах водії змушені чекати на перевірку більше доби. Держприкордонкомітет Литви повідомляв, що на КПП Медінінкай (Камінний Лог з білоруського боку) о 9-й ранку 15 грудня в черзі стояли 209 вантажівок, яким доведеться чекати близько 34 годин.

У черзі на КПП Лаворішкес (Котлівка) було 90 вантажівок, на КПП Райгардас (Привалка) – 120 фур, на КПП Шальчинінкай (Бенякони) – 207 вантажівок.

Крім того на КПП Відзи стояли 220 вантажівок, у Котлівці – 420, у Кам'яному Лозі – 340, у Беняконах – 310, у Привалці – 280.

З білоруського боку черги вантажівок скоротилися, проте поки що залишаються великими, повідомило BNS.

Європейські чиновники з літа звинувачують Мінськ у штучному створенні хаосу з біженцями на кордонах із країнами ЄС, білоруська влада ці звинувачення відкидає. У Варшаві почали попереджати, що можуть повністю закрити кордон із Білоруссю.

Як повідомлялося, затори на кордоні з Польщею призвели до збоїв з поставками продуктів у Росію.

Нагадаємо, Білорусь у відповідь на санкції ввела обов’язкове пломбування вантажівок з Литви і Польщі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло