Угода з приватизації «Електронмашу» зірвалась

Угода з приватизації «Електронмашу» зірвалась

Переможець торгів не підписав договір купівлі-продажу у строк

Угода з приватизації 	«Електронмашу» зірвалась
Фото: prozorro.sale

Що сталося. Аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства «Електронмаш» визнаний відміненим, оскільки його переможець ТОВ «Лортен Груп» не підписав договір купівлі-продажу об'єкта у встановлений строк.

Джерело. Про це свідчать дані в системі «Prozorro.Продажі».

Деталі. У акті про непідписання договору зазначається, що Регіональне відділення Фонду держмайна по місту Києву 7 грудня надало «Лортен Груп» проєкт договору купівлі-продажу об'єкта приватизації, який необхідно підписати до 13 грудня, однак станом на 14 грудня відповідь від потенційного покупця не надійшла.

Водночас у документі зазначається, що «Лортен Груп» 17 листопада підписало протокол про результати аукціону з продажу «Електронмашу», що відбувся 12 листопада. У протоколі переможець аукціону обіцяв підписати угоду купівлі-продажу об'єкта протягом 30 календарних днів.

Що це означає. Лот виставляється повторно. Аукціон відбудеться 14 січня 2022 року.

Бекграунд. Товариство з обмеженою відповідалністю «Лортен груп» стало переможцем онлайн-аукціону з приватизації «Електроннмашу». Компанія зареєстрована у 2018 році у Києві. За даними YouControl, компанія займається купівлею та продажем власного нерухомого майна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло