Страховка за кордон. Чи потрібна вона?
Pekлama

Страховка за кордон. Чи потрібна вона?

 

Страховка за кордон. Чи потрібна вона?

Якщо ви зібрались у відрядження, на навчання або у відпустку до іншої країни, тоді вам обов'язково знадобиться страховка за кордон, ціна якої доволі прийнятна.

Страховий поліс дає гарантію отримання необхідної медичної допомоги 24/7 в усіх куточках світу. З ним можна бути впевненим, що непередбачене погіршення стану здоров'я не зіпсує задоволення від вашого перебування в іншій країні.

Навіщо страхуватись?

Зовсім не важливо, яка мета вашого перебування за кордоном – медична страховка є обов'язковим атрибутом будь-якого мандрівника. Стандартний поліс, що може входити до вартості туристичної путівки, включає лише основні ризики та не в змозі забезпечити вашу безпеку повністю.

Розширений поліс забезпечує максимальний захист. Купуючи його, ви можете обрати ті ризики, що є найбільш актуальними, залежно від мети вашого візиту, а також від місця, куди ви вирушаєте.

Різновиди страхування виїжджаючих за кордон

  • Туристичне. Має декілька підвидів, що дозволяють обрати оптимальний набір ризиків – від стоматологічних послуг до компенсації скасування або затримки рейсу.
  • Робоче. Забезпечує захист працівників та відряджених осіб від медичних витрат та інші опції, що залежать від категорії поліса (еліт, бізнес, стандарт).
  • Спортивне. Компенсує витрати у разі отримання травми чи захворювання. Дозволяє оперативно організувати виклик медичної допомоги.
  • Студентське. Комплексний поліс, що забезпечує безтурботне навчання та впевненість молодих людей у своїй безпеці, незалежно від відстані до батьківського будинку. Включає не тільки медичну, а й правову допомогу.

Скільки коштує поліс?

Вартість медичної страховки за кордон залежить від мети поїздки, терміну перебування в іншій країні та належної страхової суми. Дізнатись про точну ціну та порівняти пропозиції різних страхових компаній щодо поліса медичного страхування у зоні Шенгену або на іншій території можна за допомогою онлайн калькулятора на сайті https://finance.ua/insurance/travel.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло