Рада провалила відтермінування запровадження касових апаратів для ФОП

Рада провалила відтермінування запровадження касових апаратів для ФОП

Використання касових апаратів стане обов'язковим для всіх ФОПів з 1 січня

Рада провалила відтермінування запровадження касових апаратів для ФОП
Фото: pixabay.com

Що сталося. Верховна Рада відмовилась розглядати проєкт закону про відстрочення запровадження обов’язкового використання касових апаратів для малого бізнесу. «За» включення відповідного законопроєкту №6376 до порядку денного проголосувало лише 102 народні депутати за мінімально необхідних 226 голосів.

Джерело. Про це відомо зі сторінки законопроєкту.

Деталі. Документом пропонувалося відтермінувати запровадження обов’язкових касових апаратів для ФОПів, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп. Законопроєкт ініціювали переважно депутати групи «За майбутнє» та «Довіра», а також декілька депутатів фракції «Слуга народу», «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – за життя».

Що це означає. З 1 січня 2022 року використання касових апаратів стане обов'язковим для всіх ФОПів, які проводять розрахункові операції. Ця норма не стосуватиметься тих ФОПів, які таких операцій не проводять.

Бекграунд. Рада проголосувала за відтермінування до 1 січня 2022 року застосування обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло