Економічний форум в Давосі переноситься – через «омікрон»

Економічний форум в Давосі переноситься – через «омікрон»

Висока заразність омікрону та його вплив на подорожі роблять проведення саміту ризикованим

Економічний форум в Давосі переноситься – через «омікрон»
фото Flickr

Організатори Всесвітнього економічного форуму в Давосі повідомили, що захід, намічений на січень 2022 року, відкладається «у світлі невизначеності з поширенням штаму омікрон», передає Bloomberg.

Економічний саміт, який мав відбутися 17–21 січня, тепер попередньо переноситься на початок літа 2022 року. У січні пройде серія онлайн-виступів світових лідерів State of the World, пишуть організатори.

«Хоча саміт проводиться в умовах суворих медичних протоколів, висока заразність омікрону та його вплив на подорожі та мобільність загалом зробили перенесення неминучим», – йдеться у повідомленні.

Ще тиждень тому організатори запевняли, що форум відбудеться за умови відсутності нових обмежень, нагадує Bloomberg. З понеділка Швейцарія посилила як обмеження для тих, хто в'їжджає, так і карантинні правила всередині країни.

 На Давоський саміт у 2020 році пандемія ще не вплинула, однак вже в 2021 році форум спочатку перенесли до Сінгапуру, але потім взагалі скасували.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло