Українці подали заявок на отримання виплат у межах «єПідтримки» на 4,5 млрд грн
Наступного року планується модифікація, розширення програми, вважає Свириденко

Що сталося. Українці подали заявок на отримання тисячі грн у межах програми «єПідтримка» на 4,5 млрд грн.
Джерело. Про це повідомила перша віцепрем'єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко на пресбрифінгу.
Деталі. «На сьогодні 5,5 млн українців відкрили відповідні картки в банках, 4,5 млн – подали заявки в «Дії». Понад 2,3 млн українців уже отримали виплату в 1000 грн, понад 200 млн грн уже витрачено», – розповіла Свириденко.
Міністерка зазначила, що найчастіше кошти витрачають на купівлю книжок, кінотеатри, театри. Також вона повідомила: «Наступного року планується модифікація, розширення програми».
Свириденко зауважила, що заявки в онлайн-режимі українці зможуть подавати з другого-третього кварталу 2022 року.
Водночас міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що наразі до програми «єПідтримка» підключено шість банків: «А-Банк», ПриватБанк, «Укргазбанк», «Ощадбанк», monobank, «Альфа-Банк». Ще 13 банків у процесі підключення.
Бекграунд. Раніше президент Володимир Зеленський анонсував розширення програми «єПідтримка». Зокрема, українці віком від 60 років зможуть витратити 1 000 грн за вакцинацію на ліки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].