Apple винесла попередження Foxconn через погані умови роботи на заводі

Apple винесла попередження Foxconn через погані умови роботи на заводі

Компанія призначила Foxconn випробувальний термін

Apple винесла попередження Foxconn через погані умови роботи на заводі
фото Pixaby

Американська компанія Apple винесла попередження тайванському виробнику Foxconn з приводу неприйнятних умов для роботи співробітників на його заводі на півдні Індії, де збирають iPhone 12 та тестують складання iPhone 13, пише Reuters.

Згідно з результатами перевірки, стан гуртожитків та їдалень заводу в Ченнаї не відповідає встановленим стандартам.

Також компанія призначила Foxconn випробувальний термін, не уточнивши, що це означає. Проте коли минулого року аналогічні заходи вводилися щодо іншого постачальника комплектуючих – тайванської компанії Wistron, Apple попереджав, що не робитиме Wistron нових замовлень доти, доки компанія не вирішить проблеми поганого поводження з робітниками.

Раніше на заводі Foxconn у Ченнаї пройшли акції протесту робітників, які звинувачували керівництво у спробі приховати масові харчові отруєння у їдальнях заводу та гуртожитках. Через акції протесту завод, на якому працюють близько 17 000 осіб, було закрито 18 грудня. Він досі не відновив роботу.

Представник Foxconn заявив агентству, що зараз вони набирають команду менеджерів у Ченнаї, яка займатиметься ремонтом гуртожитків, їдалень та оновленням обладнання. При цьому весь час, що завод простоює, робітники отримуватимуть зарплату. Завод буде відкритий лише після того, як усі виявлені порушення будуть усунені, заявили в Apple.

На думку аналітиків, на яких посилається Reuters, негативні наслідки Apple від закриття заводу будуть мінімальними. Однак цей завод є стратегічно важливим у довгостроковій перспективі, оскільки Apple прагне скоротити залежність від поставок з Китаю в умовах напруженості між Вашингтоном та Пекіном.

Раніше повідомлялося, що завод в Індії, що збирає iPhone 12, зупинився через протести у зв’язку з масовим отруєнням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло