Burger King обіцяє зробити половину свого меню безм'ясним до 2030 року, щоб зменшити викиди

Burger King обіцяє зробити половину свого меню безм'ясним до 2030 року, щоб зменшити викиди

Гігант швидкого харчування вже поширює веганські нагетси по всій Великобританії

Burger King обіцяє зробити половину свого меню безм'ясним до 2030 року, щоб зменшити викиди
фото DR

Мережа закладів швидкого харчування Burger King оголосила про плани до 2030 року зробити половину свого меню веганським, тобто воно не міститиме м'яса. Таким чином мережа збирається виконати вимоги щодо скорочення викидів СО2, пише PlantBased News.

У рамках цієї мети Burger King із завтрашнього дня (5 січня) починає продажі веганських нагетсів по всій Великобританії, а згодом – в Іспанії, Нідерландах та по всьому світу.

Нові нагетси із сої сертифіковані організацією The Vegan Society.

Ще 2 роки тому Burger King почала продавати в ресторанах своєї мережі Rebel Whopper – бургер з рослинного м'яса.

Виконавчий директор Burger King у Великобританії Аласдер Мердок назвав продажі нагетсів «важливою віхою».

«Ми раді оголосити про запуск нових веганських нагетсів – це важливий наступний крок на шляху до досягнення нашої мети – до 2030 року безм'ясне меню на 50%», – сказав Мердок.

«Це позитивний крок у скороченні нашого вуглецевого сліду та впровадженні інновацій у наше меню у відповідь на зростаючий попит на рослинні продукти», – додав він.

Burger King заявляє, що відмова від м'яса в 50% меню допоможе знизити викиди парникових газів на 41%.

Ці дані підтверджуються дослідженнями. У листопаді вчені дійшли висновку, що дієта без м'яса призводить до зниження викидів на 59%.

А у 2019 році було проведено найповніший аналіз впливу сільського господарства на планету, за результатами якого дослідники відзначили значну перевагу веганського харчування.

«Веганська дієта, ймовірно, є найефективнішим способом зменшити вплив людини на планету Земля, це стосується не тільки парникових газів, а й глобального окислення, евтрофікації (забруднення водойм), розорювання земель та витрат води», – зазначив Джозеф Пур, який керував дослідженням і сам став веганом під час його проведення.

Нагадаємо, Burger King роздаватиме криптовалюту своїм клієнтам, які витратили у її додатку понад $5.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло