США готові обмежити постачання чипів до РФ у разі нападу на Україну

США готові обмежити постачання чипів до РФ у разі нападу на Україну

Штати можуть зупинити експорт електроніки, виробленої будь-де, якщо вона виготовлена за американською технологією

США готові обмежити постачання чипів до РФ у разі нападу на Україну
Фото: pixabay.com

Що сталося. Білий дім закликав американських виробників мікросхем бути готовими до введення обмежень на експорт продукції до Росії. До того ж потенційно можливим назвали блокування доступу до глобального постачання електроніки в разі нападу РФ на Україну.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Представники Ради національної безпеки Білого дому Пітер Харрелл і Тарун Чхабра під час телефонної розмови довели інформацію до відома керівників Асоціації напівпровідникової промисловості, а також групи підприємств-виробників чипів.

Зазначається, що розширення сфери дії так званого правила прямого іноземного продукту до Росії може дозволити адміністрації Байдена зупинити постачання чипів, комп'ютерів, побутової електроніки, телекомунікаційного обладнання та інших предметів, вироблених у будь-якій точці світу, якщо вони вироблені за американською технологією.

Бекграуд. Президент США Джо Байден розповів, що Росію очікують серйозні економічні наслідки у разі нападу на Україну. Зокрема російські банки не зможуть проводити операції з доларами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло