ОНОВЛЕНО: Zakaz.ua спростував інформацію про угоду з Glovo

ОНОВЛЕНО: Zakaz.ua спростував інформацію про угоду з Glovo

Раніше ain.ua повідомив, що Glovo купує український сервіс Zakaz.ua

ОНОВЛЕНО: Zakaz.ua спростував інформацію про угоду з Glovo
Фото: flickr.com

Що сталося. Іспанський сервіс кур'єрської доставки Glovo купує український сервіс доставки продуктів із супермаркетів Zakaz.ua. 

Джерело. Про це повідомляє ain.ua.

Деталі. Зазначається, Glovo домовилася про поглинання Zakaz.ua. Виплати акціонерам оформлять як у готівці, так і безпосередньо акціями Glovo. Вартість операції оцінюється в межах до $50 млн.

Що це означає. Учасники ринку зазначають, що поглинання Zakaz.ua посилить позиції Glovo на українському ринку та допоможе сервісу розвинути сегмент Q-commerce (доставка із дарк-сторів).

Zakaz.ua працює на ринку України з 2010 року, надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: Metro, «Ашан», Novus, «МегаМаркет», «Фуршет», «Таврія В», «Восторг», Varus, City Market, Ultramarket та «Космос». На сьогодні присутній у 15 містах України, а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) та Узбекистані (Ташкент).

Glovo був заснований у Барселоні, сьогодні працює у понад 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах: у Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари. Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють понад 51 тис. кур'єрів, а кількість асоційованих партнерів сягає 25 тис.

ОНОВЛЕНО:

У відповідь на запит LIGA.net в Zakaz.ua спростували інформацію про угоду з Glovo.

«Інформація не відповідає дійсності. Zakaz.ua постійно веде переговори про раунди та залучення інвестицій – це нормальна практика для такого проєкту та цієї індустрії. І ми, відповідно, часто отримуємо запити від
медіа подібного роду. У той самий час ми не можемо обговорювати ні умови, ні учасників, ні суми – це, зрозуміло, конфіденційна інформація», – повідомили у компанії й додали, що вони не коментують чутки.

Бекграунд. Раніше інформація про купівлю Glovo українського сервісу Zakaz.ua вже ширилася в ЗМІ. Тоді Zakaz.ua також спростував інформацію про угоду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло