ОНОВЛЕНО: Іспанська Glovo купує український сервіс доставки Zakaz.ua – ЗМІ

ОНОВЛЕНО: Іспанська Glovo купує український сервіс доставки Zakaz.ua – ЗМІ

Zakaz.ua спростував інформацію про угоду з Glovo

ОНОВЛЕНО: Іспанська Glovo купує український сервіс доставки Zakaz.ua – ЗМІ
Фото: glovoapp.com

Іспанська компанія Glovo готується до купівлі українського сервісу доставки Zakaz.ua. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на власні джерела на ринку.

Йдеться про повний викуп бізнесу Zakaz.ua компанією Glovo. За інформацією видання, сума угоди становить від $60 млн до $80 млн. Утім, один зі співрозмовників припускає, що ціновий діапазон угоди буде дещо нижчим – від $50 млн до $70 млн.

Зазначається, що до операції сторони готувалися протягом кількох місяців. Уперше видання дізналося про потенційні переговори ще влітку цього року, однак тоді у Zakaz.ua повідомили, що насамперед розглядають можливість залучення інвестицій.

Наразі жодна зі сторін не коментує деталі угоди та її причини. Як пише AIN.UA, купівля Zakaz.ua є можливістю для Glovo швидко масштабувати бізнес: іспанська компанія лідирує на ринку доставки з ресторанів, тоді як український сервіс стверджує, що є лідером на ринку доставки з супермаркетів.

До того ж Zakaz.ua вже розпочав відкривати власні dark stores, а це тривалий і дороговартісний процес. Водночас завдяки угоді Glovo зможе акумулювати всі напрацювання в рамках одного бренду.

За час свого існування Zakaz.ua залучив близько $9 млн інвестицій. Провідним інвестором виступив син ексмера Києва Степан Черновецький. За даними YouControl, йому належить 98,88% акцій сервісу.


Доповнено. Інформація щодо придбання іспанською компанією Glovo українського сервісу доставки продуктів Zakaz.ua не відповідає дійсності. Про це dev.ua повідомили в українській компанії.

«Zakaz.ua постійно веде переговори про раунди та залучення інвестицій – це нормальна практика для такого проєкту та цієї індустрії. І ми, відповідно, часто отримуємо запити від медіа подібного роду. У той самий час ми не можемо обговорювати ні умови, ні учасників, ні суми – це, зрозуміло, конфіденційна інформація», – зазначили в компанії.

У Zakaz.ua додали, що завжди раді повідомити публічно про свої угоди, але тоді, коли є що розповісти.

«І просимо з розумінням поставитись до того, що ми не коментуємо чутки», – підсумували в компанії.

Нагадаємо: Міжнародна IT-компанія Avenga купує українську Perfectial. Сума угоди не розголошується.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті