Daimler готується до перейменування у Mercedes-Benz

Daimler готується до перейменування у Mercedes-Benz

На думку глави компанії, це «сильно» підніме її капіталізацію

Daimler готується до перейменування у Mercedes-Benz
фото Pixaby

Глава компанії Daimler Ола Калленіус вважає, що її вартість суттєво зросте після перейменування у Mercedes-Benz – передбачається, що «нова» назва асоціюватиметься з електромобілями та цифровими технологіями, пише Bloomberg, на яке посилається 3DNews.

Після того, як у грудні вантажний підрозділ Daimler був виділений в самостійну компанію, автовиробник готується змінити свою назву на Mercedes-Benz вже 1 лютого.

Передбачається, що цей крок покаже гнучкість компанії, яка може залишитися одним з лідерів ринку на тлі трансформації всієї галузі.

Вже до кінця поточного року Mercedes-Benz випустить електричні моделі у всіх сегментах, де компанія працює.

Класичні автовиробники, включаючи Mercedes-Benz та Volkswagen, зараз активно намагаються збільшити свою ринкову капіталізацію, особливо після випуску на ринок власних електричних моделей. Однак це виявляється не так просто, і боротьба з новими конкурентами на зразок Tesla та інших ускладнюється через фінансову силу останніх.

Глава Mercedes-Benz Ола Калленіус проводить реструктуризацію компанії, акцентуючи на моделях верхньої цінової категорії з функціями автопілота у спробі збільшити доходи та в цілому покращити фінансові показники. Це приносить свої плоди: за останні 12 місяців вартість компанії зросла приблизно на 40% і досягла позначки 74 млрд євро.

У III кварталі минулого року компанія зазнавала серйозних проблем через дефіцит напівпровідників. У IV кварталі їх вдалося частково вирішити, проте вперше з 2015 року Mercedes поступилася лідерством з продажів машин преміум-класу своєму головному конкуренту – BMW. Звіт за фінансовими результатами 2021 року заплановано на 24 лютого.

Нагадаємо, Mercedes представив електромобіль, який може проїхати понад 1000 км на одній зарядці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло