У Twitter тепер теж буде «дизлайк» - кнопка «пониження рейтингу»

У Twitter тепер теж буде «дизлайк» - кнопка «пониження рейтингу»

Таким чином мережа зможе більше дізнаватись про контент, який хоче бачити користувач

У Twitter тепер теж буде «дизлайк» - кнопка «пониження рейтингу»
фото Shutterstock

Соцмережа Twitter почала тестувати по всьому світу аналог реакції «дизлайк» – функцію зниження рейтингу.

Функція «Зменшити рейтинг» поки що з'явилася лише у веб-версії Twitter, а незабаром запрацює в мобільних додатках на iOS та Android. Twitter пояснив, що таким чином зможе більше дізнаватись про контент, який хоче бачити користувач, пише  vc.ru.

Під час тестування у соцмережі з'ясували, що переважно користувачі знижують рейтинг у образливих чи недоречних відповідей.

«Цей експеримент також показав, що зниження рейтингу найчастіше використовується для маркування контенту, який користувачі не хочуть бачити», – пояснили у Twitter.

Ніхто з користувачів соціальної мережі не може бачити, хто знизив рейтинг.

Дехто вважає, що так компанія намагається перекласти відповідальність за модерацію на самих користувачів. Інші вважають, що це спосіб припинити тролінг та харассмент.

Соцмережі все частіше замислюються над роллю дизлайку та інших реакцій. Так, у листопаді 2021 року YouTube приховав лічильник кількості дизлайків: відеохостинг теж пояснив це спробою припинити тролінг і харассмент, а також підкреслив, що авторам буде спокійніше психологічно, знаючи, що дані про негативні реакції бачать тільки вони.

Facebook у 2018 році також тестував «зниження рейтингу». Коли користувач натискав на дизлайк, він міг повідомити, чи вважає відповідь образливою, оманливою чи не в тему. Компанія так і не додала цю функцію, залишивши лише лайки та різні варіанти реакцій. 30 грудня 2021 року реакції з'явилися у Telegram – у особистих чатах, групах та каналах, якщо адміністратори їх увімкнули.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло