Держуповноважений АМКУ за Януковича знову обійняв цю посаду – указ президента

Держуповноважений АМКУ за Януковича знову обійняв цю посаду – указ президента

Шершун був держуповноваженим АМКУ у 2009-2012 роках та у 2012-2015 роках

Держуповноважений АМКУ за Януковича знову обійняв цю посаду – указ президента
Сергій Шершун
Фото: integrites.com

Що сталося. Президент Володимир Зеленський призначив голову громадської організації «Центр дослідження конкуренції» Сергія Шершуна державним уповноваженим Антимонопольного комітету (АМКУ). Раніше він обіймав цю посаду у 2009-2012 та 2012-2015 роках.

Джерело. Про це свідчить відповідний указ на сайті голови держави.

Як зазначається на сайті АМКУ, Шершун був держуповноваженим АМКУ у 2009-2012 роках, а також у 2012-2015 роках, зокрема працював у напрямах міжнародних відносин і представляв комітет в Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) і Міжнародній конкурентній мережі (ICN).

Шершун також має адвокатський досвід у сфері антимонопольних розслідувань. До призначення очолював громадську організацію «Центр дослідження конкуренції», яка є представництвом в Україні міжнародної організації International Ligue of Competition Law (LIDC).

Бекграунд. Нещодавно АМКУ дозволив компанії Interpipe Limited (Кіпр) з українським бенефіціаром Віктором Пінчуком купити додаткову частку в спільному проєкті із компанією Vallourec.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло