АМКУ дозволив «Інтерпайпу» Пінчука викупити частку в спільному проєкті з Vallourec

АМКУ дозволив «Інтерпайпу» Пінчука викупити частку в спільному проєкті з Vallourec

«Інтерпайп» та Vallourec припинили реалізацію партнерського проєкту наприкінці 2021 року

АМКУ дозволив 	«Інтерпайпу» Пінчука викупити частку в спільному проєкті з Vallourec
Фото: gmk.center

Що сталося. Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Interpipe Limited (Кіпр) з українським бенефіціаром Віктором Пінчуком купити додаткову частку в спільному проєкті із компанією Vallourec (Франція).

Джерело. Про це йшлося під час засідання, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Це формальна процедура, яка юридично завершує спільний проєкт."Інтерпайп» із жовтня 2021 року постачає лінійні труби на європейський ринок під своїм брендом, як і було до створення спільного підприємства», – пояснили в пресслужбі «Інтерпайпу».

Наприкінці 2021 року, трубно-колісна компанія «Інтерпайп» та Vallourec припинили реалізацію партнерського проєкту зі спільного виробництва сталевих труб для європейського ринку через обмеження на цьому ринку.

При цьому пояснили, що «Інтерпайп» був змушений ухвалити таке рішення через неможливість у повному обсязі завантажити потужності цього СП через збереження квот і мит на українську трубну продукцію на європейському ринку.

Сторони. «Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб та залізничних коліс. Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

Vallourec – лідер у виробництві преміальних трубних продуктів для нафтогазової промисловості, енергетичного сектора та інших галузей.«Інтерпайп».

Бекграунд. Раніше компанія Пінчука змінила гендиректора. Франц Маркс займав позицію президента International Paper у Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло