Ватажки самопроголошених «Л/ДНР» оголосили загальну мобілізацію

Ватажки самопроголошених «Л/ДНР» оголосили загальну мобілізацію

Терористи підписали укази про заборону виїзду за межі республік чоловікам 18-55 років

Ватажки самопроголошених 	«Л/ДНР» оголосили загальну мобілізацію
Ватажки «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін та Леонід Пасічник

Що сталося. Ватажки терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін та Леонід Пасічник підписали указ про загальну мобілізацію.

Джерело. Про це Пушилін написав у своєму телеграм-каналі. Про рішення Пасічника повідомляє «Інтерфакс».

Ватажок «ДНР» Пушилін закликав осіб, які перебувають у запасі, прибути у військові комісаріати. Повідомив, що сьогодні підписав указ про загальну мобілізацію.

«Звертаюсь до всіх чоловіків Республіки, здатних тримати в руках зброю, стати на захист своїх сімей, своїх дітей, дружин, матерів», – закликав Пушилін.

Очільник «ЛНР» Пасічник підписав аналогічний документ. У рамках указу забороняється виїзд за межі «ЛНР» чоловікам віком від 18 до 55 років.

Крім того, в указі зазначається, що виконавчі органи державної влади наділені повноваженнями здійснювати вилучення транспортних засобів та іншого майна «необхідного для потреб оборони» у підприємств, установ, організацій та громадян.

Бекграунд. Раніше ватажок «ДНР» оголосив про початок евакуації жителів республіки до Росії. Пушилін вважає, що «Зеленський найближчим часом дасть наказ реалізувати план вторгнення на територію «ДНР» та «ЛНР».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло