Країни відкривають резерви нафти на 60 млн барелів по всьому світу,

Країни відкривають резерви нафти на 60 млн барелів по всьому світу,

Звернення Джо Байдена

Країни відкривають резерви нафти на 60 млн барелів по всьому світу,
Фото: shutterstock
У той час як Україна бореться з диктатором і захищає світову демократію, ми розуміємо шкоду, яку може бути завдано енергетичному сектору. Тому ми разом із 30 іншими країнами ухвалили рішення про відкриття резервів нафти на 60 млн барелів по всьому світу, 30 з яких надійде саме зі стратегічного резерву США. Це допоможе стримувати ціни на горюче.
Президент запевнив народ США, що все буде добре, Росія вийде з війни значно слабкішою, а Америка та весь світ – сильнішими. І хоча шкода, що для того, щоб побачити, як об'єдналася Європа та Захід, Україна платить таку ціну, ми бачимо війну демократії та автократії, і світ перемагає, люди по всьому світу об'єднуються, навіть у самій Росії відбуваються протести. Тож продовжуємо підтримувати та надихатися залізною силою волі українського народу. Ми з вами. Путин може оточити Київ танками, але йому ніколи не дістатися до сердець та душ українського народу. Він ніколи не зможе протистояти свободі та вільному світові.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло