Гендиректор МАГАТЕ готовий приїхати до Чорнобиля як посередник

Гендиректор МАГАТЕ готовий приїхати до Чорнобиля як посередник

Втім, війну Росії проти України він досі називає «конфліктом»

Гендиректор МАГАТЕ готовий приїхати до Чорнобиля як посередник
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі.
Фото: rg.ru

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі оголосив сьогодні про свою готовність поїхати на Чорнобильську атомну електростанцію (АЕС), щоб провести переговори з українською стороною та представниками російського агресора.

«Настав час не допустити, щоб збройний конфлікт поставив ядерні об’єкти під серйозну небезпеку, потенційно загрожуючи безпеці людей і довкіллю в Україні та за її межами. Слова повинні щось означати – настав час діяти», – сказав Рафаель Маріано Гроссі на сьогоднішній пресконференції.

За його словами, МАГАТЕ є міжнародним авторитетним технічним ядерним агентством, здатним надати відповідну технічну допомогу для забезпечення безпечної та надійної експлуатації ядерних установок.

«Логістика для цієї поїздки буде важкою, але не неможливою. Нам потрібна відданість, яка дозволить нам надати цю технічну допомогу», – сказав він, додавши, що консультувався з іншими стосовно цього.

Генеральний директор МАГАТЕ дав зрозуміти, що його пропозиція не має нічого спільного зі спробою політичного врегулювання ситуації в Україні. «Моя відповідальність обмежується безпекою ядерних об’єктів», – сказав він.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло