Українська армія знищує вагнерівців

Українська армія знищує вагнерівців

ГУР Міноборони показало жетони загиблих вагнерівців

Українська армія знищує вагнерівців

Найманці ПВК «Ліга» (ПВК «Вагнер») уже беруть участь у бойових діях на території України в складі армії агресора.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Підставою для цієї заяви стали жетони знищених окупантів, деякі з котрих виготовлялися для використання під час бойових дій у Сирії та містять написи арабською, англійською і французькою мовами, а також сирійські номери телефонів.

Українська армія знищує «вагнерівців»

Відомо, що ПВК «Вагнер» – приватна російська військова структура, що комплектується найманцями. Брала участь у бойових діях у низці конфліктів, зокрема на Донбасі на боці росії, у Сирії на боці союзника путіна диктатора Асада, у Судані.

Незалежна місія під егідою ради ООН встановила, що дії ПВК «Вагнер» кваліфікуються як військові злочини або злочини проти людяності. Європейський Союз ввів у дію персональні санкції проти учасників і керівників ПВК «Вагнер».

Нагадаємо: вчора Генштаб Міністерства оборони повідомив, що протягом 7 березня війська рф здійснювали перегрупування для організації штурму Києва, до якого окупанти планують долучити найбільш боєздатні частини та підрозділи зі складу спеціального полку Росгвардії імені Рамзана Кадирова (Грозний), 27-го загону СпП «Кузбасс» (Кемерово), 604-го центру СпП «Вітязь» (Москва) Росгвардії та ПВК «Вагнер».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло