Верховна Рада продовжила воєнний стан ще на 30 діб
До 25 квітня 2022 року

Що сталося. Верховна Рада затвердила Указ Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» ще на 30 діб, до 25 квітня 2022 року. За відповідний законопроєкт №7168проголосували 343 народних обранців.
Джерело. Про це повідомляється на телеграм-каналі Верховної Ради України.
Деталі. Законопроєктом передбачається затвердження Указу Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», яким строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 годин 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].